Çorlu Kargo Poşeti

Çorlu Kargo Poşeti

Çorlu Kargo Poşeti İmalatı

Size Özel Ebat ve Çeşitlerde Kargo Poşeti İmalatı

E ticaret sektörü ile uğraşan her firmanın kargo yapmak için poşet ihtiyacı olmaktadır. Çorlu kargo poşeti yaptırmak istediğinizde piyasada olan en uygun fiyatlar ile ekibimiz tarafından yaptırabilirsiniz. Firmamızın bir bölümü sadece kargo poşeti alanında çalışmakta ve istediğiniz her özelliklerde çözüm üretiyoruz.

Bizleri ülkemizde tercih eden yüksek sayıda online alışveriş e ticaret siteleri bulunmakta olup oldukça yüksek sayıda mağazanın da kargo poşeti üretimini sağlamaktayız. Kargo poşeti yaptırmak istediğinizde bizleri arayabilir ve oldukça kısa sürede teslimatlar yapılmaktadır. Ülkemizde hem mağazacılık hemde online alışveriş sektöründeki gelişme ve şirket sayılarındaki artış sebebi ile bu tür poşetler ciddi talep görmektedir.

Kargo poşeti çeşitleri, farklı özellikler ve kullanım alanlarına göre çeşitlilik gösterebilir. İşte yaygın kargo poşeti çeşitlerinden bazıları:

  1. Havalı Kargo Poşetleri: Hava dolu kabarcıklar içeren ve ürünleri darbe ve hasarlardan korumak için kullanılan kargo poşetleridir.
  2. Balonlu Kargo Poşetleri: Hava dolu baloncuklardan oluşan bir tür kargo poşetidir ve kırılgan ürünleri korumak için tercih edilir.
  3. Köpüklü Kargo Poşetleri: İç kısmında köpük malzeme bulunan kargo poşetleri, ekstra koruma sağlamak için kullanılır.
  4. Neme Dayanıklı Kargo Poşetleri: Nem geçirmez özelliklere sahip kargo poşetleri, ürünlerin su veya nemden etkilenmesini engellemeye yardımcı olur.
  5. Kendinden Yapışkanlı Kargo Poşetleri: Poşetin kapatma bölümünde kendinden yapışkanlı şerit bulunan modellerdir, ekstra bant veya yapıştırıcı kullanmayı gerektirmez.
  6. Dış Folyolu Kargo Poşetleri: Dış yüzeyi folyo kaplamalı olan poşetler, ürünleri dış etkenlere karşı daha fazla korur.
  7. Renkli Kargo Poşetleri: Standart kargo poşetlerinin dışında renkli ve desenli seçeneklere sahip olan poşetlerdir, ürünlerin estetik bir şekilde paketlenmesini sağlar.
  8. Jarse Kargo Poşetleri: Dış yüzeyi jarse malzemeden yapılan kargo poşetleri, dayanıklı ve esnek bir yapıya sahiptir.
  9. Kraft Kağıtlı Kargo Poşetleri: Kraft kağıttan yapılan ve güçlü bir ambalaj sağlayan poşetlerdir.
  10. Dökme Malzeme Kargo Poşetleri: Toz veya granül formunda malzemelerin taşınması için kullanılan özel kargo poşetleri.

Bu listede yer alan kargo poşeti çeşitleri, yalnızca bazı örneklerdir ve farklı üreticilerin veya satıcıların sunduğu çeşitler daha da geniş olabilir. Ürünlerinizin ihtiyaçlarına ve korunması gereken özelliklere göre en uygun kargo poşetini seçebilirsiniz.

Çorlu Baskılı Kargo Poşeti

Kargo poşeti ürünlerimiz için ölçüler genel standart olup ayrıca firmanın ürün çeşitliliğine nazaran üretim çeşitlendirilebilmektedir. Çorlu kargo poşeti taleplerinizi uzmanlarımıza iletirken ister kendi tasarımınızı istersenizde firmamızın tasarımcılarının sizler için yapmış olduğu modelleri tercih edebilirsiniz. Kargo poşeti sipariş etmek için 0533 142 78 08 telefon numarasından bizlere ulaşabilirsiniz.

Tüm çalışmalarımız ile tamamen özgün olup firmanızın markanızı temsil edecek kalitede hazırlanmaktadır. Firmamız tarafından üretiminden ülkemizdeki her noktaya kargo poşetleri gönderim sağlayabilmektedir. Baskılı yada baskısız kargo poşeti için bizlere ulaşabilir kısa sürede teslimini alabilirsiniz. Baskılı kargo poşeti, bantlı kargo poşeti ürünlerimiz arasından en sık talep görenlerdir.

Çorlu Kargo Poşeti Üreticisi

Çorlu kargo poşeti üreticisi olarak 1000 tane, 5 kilo ve 10kilo şeklinde ufak alımlarda da sizlere hizmet vermekteyiz. Ufak boy kargo poşeti, orta boy kargo poşeti ve büyük boy olarak 3 değişik kategoride üretimler yaptırabilirsiniz. Her adetlerde ve kilolarda sipariş vermek istediğiniz kargo poşeti yapımları yapılmaktadır. Kargo poşetleri genel anlamda baskılı olarak tercih edilmekle birlikte dileyen işletmelere baskısız üretimde yapabilmekteyiz.

Hem kaliteli hem de uygun fiyatlar ile kargo poşeti yaptırmak isteyen müşterilerimize hizmet verilmektedir. Kolay yırtılmaz ve esneme yapmaz. Çorlu Kargo poşeti için tamamen size ve firmanıza özgü tasarım ve üretim imkanı sunuyoruz. İster 1 kilo ister 100 kilo fark etmeksizin kargo poşeti siparişi verebilirsiniz.

ilgili aramalar : Kargo Poşeti Çorlu, Çorlu Baskılı Kargo poşeti, Şeffaf Kargo Poşeti Çorlu, Siyah Kargo Poşeti Çorlu, Bantlı Kargo Poşeti Çorlu, Yapışkanlı Kargo Poşeti Çorlu, Logolu kargo poşeti ıskarta, Çorlu Kargo irsaliye poşeti

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir