logolu kargo poşeti

Logolu Kargo Poşeti

Ürün gönderimi ve teslimatında Logolu kargo poşeti kullanmak en ideal yöntemlerden biridir. Hazır kargo poşetlerinde logo ekleme şansınız sadece etiketle mümkün olurken görüntü olarak da kötü bir izlenim verecektir. Sizde firmanıza özel olarak logolu kargo poşeti baskısı yaptırabilir ve tüm gönderimlerinizde daha kaliteli bir görünüm elde edersiniz. Kargo ve kuryelerinizi alacak olan müşterileriniz daha kurumsal bir izlenim alır.

Firmanıza Özel Logolu Kargo Poşeti

Kargo poşeti imalatı konusunda ülke genelinde bir çok markanın çözüm ortağı olan firmamızla sizlerle firmanıza özel logolu kargo poşeti yaptırabilirsiniz. İstenilen boylarda ve baskı özelliklede üretim yapabilmekteyiz. Poşetin üzerinden logo baskısı yapabildiğimiz gibi farklı görsel ve metin baskısıda yapabilmekteyiz. Firma poşet tasarım uzmanlarımız firmanız için yada markanız için size özel tasarım çalışması yapacak olup sizin onayınız halinde baskı işlemine geçilecektir.

Baskılı Logolu Kargo Poşeti İmalatı

Logo Baskılı Kargo Poşeti

Logolu kargo poşeti ürünlerinde baskı kalitemiz maksimum kalitede sizlere sunulmaktadır. Renk çeşitliliği, baskı makinesi kalitesi ve poşet hammadde kalitesi yönünden 1.sınıf hizmet sağlıyoruz. Kolay yıpranmayan poşetlerimiz depolarınızda uzun süre kalabilir ve istenilen zaman da kullanılabilmektedir. Taşıma sırasında da kolay kolay zarar görmeyecek kalitede üretilmektedir.  Sıradan renksiz ve baskısız poşetlerin maliyeti ile logolu poşetlerin maliyetleri arasında çok ciddi fiyat farkı olmadığından kesinlikle logo baskılı kargo poşeti kullanılmasını tavsiye etmekteyiz.

En uygun fiyatlarla kargo poşeti imalatı

Logolu Poşet Siparişi

Tüm kargo poşeti çeşit ve türlerinde imalat ve üretim yapmaktayız. Minimum 1000 adetten başlamak üzere kişiye ve firmaya özel imalat sağlıyoruz. Logolu kargo poşeti taleplerinizi hemen sitemizdeki iletişim numaralarından bizlere ulaşarak iletebilir veya canı destek bölümünden uzmanlarımızla hemen görüşebilirsiniz.

4 Yorum

 • samir şen

  Merhaba İyi Günler
  baskılı kargo poşeti basımı olarak minium adette fiyat bilgisi paylaşırmısınız.

 • cem tekin

  Meraba , baskılı kargo poşedi küçük boy cepli 5 bin ve 10 bin adet için fiyat verebilirmisiniz?

 • BARIŞ İMRE

  merhaba..
  baskılı kargo irsaliye cebi 19×26 1000 ad. için fiat alabilirmiyim

 • Anfora yat malzemeleri pazarlama ltd şti

  Merhaba
  Baskılı poşet e-ticaret poşeti için ölçü ve fiyat bilgisi iletebilir misiniz lütfen.

  Ömer Özgezgin

 • Bir Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir