Üretimini sağladığımız tüm ambalaj ürünlerimiz en iyi kalite ile müşterilerimize sunulmaktadır. Poşetlerde imalattan kaynaklı bir çok kalite sorunu ortaya çıkabilmektedir. Deneyimsiz ve kalite kontrol sistemine sahip olmayan imalat yapan firmalarda bu sorun sıklıkla görülmektedir. Firmamız ise bu konuda oldukça titiz bir çalışma içerisindedir. İmalatı tamamlanmış olan tüm poşetlerimiz kalite kontrol ekiplerimiz tarafında paketleme yapılmadan önce kesinlikle kontrol edilmektedir. Sizlere hatasız, sorunsuz ve firesi olmayan ürünler ulaşmaktadır.

Hammadde Kalitesi

Kargo poşeti de diğer tüm poşet ürünleri gibi hammadde kalitesine ihtiyaç duyar. Kalitesi eksik ve zayıf olan ürünlerde kolay kopma-yırtılma, renk kaymaları, ve mukavemet gücü düşük ürünler ortaya çıkmaktadır. Birinci sınıf ve ikinci sınıf ürünler müşteriye sunulmakta olup ikinci sınıf için dahi hammadde kalitemiz oldukça yüksektir. Şimdiye kadar kargo poşetleri imalatımızdan firma şikayeti almamış bulunmaktayız. Üretiminden teslimat ve tasarıma kadar her konuda gerekli özen ve itinayı göstermekteyiz. Müşteri ilişkilerimizde son derece yüksek olup hiç bir şekilde çözüm ortaklığı yaptığımız firmaları ve müşterilerimize mağdur etmemekteyiz.

Görsel Kalite

Poşet ürünlerinde görsel kalite içinde tasarımcılarımız sizler için sürekli kendini geliştirmekte ve daha önce sıklıkla gördüğünüz modeller yerine tamamen firmanıza özel çalışmalar yapmaktadır. Özel klişe çalışmamız mutlaka tarafınızdan onaylandıktan sonra üretime geçilmektedir. Dileyen müşterilerimiz kendi klişe çalışmalarınıda bizlere gönderebilmektedir. Her iki şekilde de en yüksek görsel kalitede imalat yaparız.