Baskılı Kargo Poşeti

Baskılı kargo poşeti kullanı önceki yıllarda da bilinen bir uygulama iken 2019 yılında en üst seviyesine çıkmıştır. Firmamıza gelen kargo poşeti talepleri son yıllardaki e ticaret sitelerinin yükselmesi ve online alışveriş sunan firma sayısının artması ile yükselmiştir. Hazırlığımızı son derece ciddi olarak yapmış olmakla beraber her talebe cevap verebilecek firma alt yapısına sahibiz, Baskılı kargo poşeti için ülkemizde her bölgeden yüzlerce müşteriye sahip firmayız. Ülkemizde bilinen bir çok markanın kargo poşeti üreticisiyiz. Ufak büyük demeden her işletmenin kargo poşetleri taleplerini en hızlı şekilde karşılamaktayız. 1000 Adet minimum üretimden başlayıp çok daha yüksek kilolara kadar üretim kapasitemiz bulunmaktadır.

Neden Baskılı Kargo Poşeti Kullanmalısınız?

Baskılı olarak kargo poşetlerini kullanmak zorunda değilsiniz. Ancak baskılı kargo poşeti kullanmanız için bir çok sebep vardır. Öncelikle firma kurumsal kimlik açısından baskısız bir poşet kalitesiz bir görünüm verebilir ve imaj açısından sorun yaratabilir. Baskılı olarak üretim yaptırmanız halinde poşet üzerinde bulunan firma logonumuz, firma adınız ve adres bilgileriniz ücretsiz reklam yapılması açısından da önemlidir. Yine bunun dışında baskı sayesinde poşet üzerinden gönderilen ürünle ilgili detay bilgiler, uyarıcı bilgiler bulundurabilirsiniz. Şeffaf kargo poşeti tercih etmeyecekseniz firma olarak önerimiz baskılı kargo poşetini tercih etmeniz yönündedir.

Baskı yaptırmayan işletmeler genelde maliyeteleri nedeni ile tercihe uzak bakabilir ancak firmamız minimum farklar ile baskı kolaylığı sunmaktadır. Kurumsal açıdan bakıldığında bu bedel çok büyük yük getirmeyecek aksine müşterinizin gözünde artı sağlayacaktır.

baskılı kargo poşeti

Baskılı Kargo Poşetleri Özellikleri

  • Bantlı özelliği bulunmakta olup güvenlik en yüksek oranda sağlanmıştır.
  • Dayanımı yüksek ve kolay yırtılır özelliği hiç bir poşetimizde bulunmaz
  • Ürün özelliklerinize göre küçük, orta, büyük ve battal boylarda üretim yapılmaktadır.
  • Baskılı, baskısız ve şeffaf kargo poşetleri modelleri firmamızca üretilir.

Kimler Baskılı Kargo Poşeti Yaptırmaktadır?

Ülkemizde hizmet verdiğimiz onlarca farklı sektör grubu bulunmaktadır. Ufak atölye şeklinde hizmet veren firmalara da kargo poşeti yaptığımız büyük ulusal ve uluslararası çalışan firmalara da baskılı kargo poşeti üretimi yapmaktayız. Yazımızda alışveriş firmaları, e-ticaret sitelerinden bahsettik ancak kurumsal şirketler de evrak gönderimleri için şirketlerine özel baskılı kargo poşeti yaptırmaktadır. Ufak hacimli her ürün için her sektör bizlere ulaşıp baskılı kargo poşeti yaptırabilir.

Uzmanından Destek İsteyin

Kargo Poşetleri ve diğer tüm poşet ürünleri hakkında hemen uzmanımızdan destek alabilirsiniz