İsme Markaya Özel Baskılı Kargo Poşeti

Farklı Ebat ve Ölçülerde Kargo Poşeti İmalatı

Eğer müşterilerinize ürün ve değerli evrak gönderiminiz varsa özel baskılı kargo poşeti kullanımı yaparak daha kurumsal bir görünüme kavuşturun. Poşet fabrikamız her sektörden firma için farklı özelliklerde kargo poşeti üretimi ve imalatı yapmaktadır. Gönderileriniz artık firmanızın logosu, ilan ve duyurularınız ile birlikte müşterilerinize ulaşsın.

Baskısız düz bir sıradan poşet yerine kaliteli görünümdeki kargo poşetinin kullanıcılarda daha fazla güven sağladığı kuşkusuzdur. Sizi tercih eden kullanıcı ve müşterilerinize değer verdiğinizi hissettirmenin bir yoludur kargo poşetleri. Son derece uygun fiyatlarla sizlerde kolayca firmamıza özel baskılı kargo poşeti hemen yaptırabilirsiniz.

Baskılı Kargo Poşeti İmalatı

Hazır 1000 adet gibi piyasada satılan kargo poşeti satın almak yerine firmanıza özel imalat yaptırabilirsiniz. Acil kullanımlarda her ne kadar online hazır satışı yapılan kargo poşetleri iş görüyor olsa da kurumsal kimlik açısından olumsuz etki yaratmaktadır. Poşet fabrikamızda yıl boyunca kullancağınız kadar baskılı kargo poşetininin imalatını en uygun fiyatlarla kısa sürede yaptırabilirsiniz. Farklı renk tasarımlarında, istediğiniz boyut ve ebatlarda, yapışkanlı veya bantlı kargo poşeti üretimi yapmaktayız.

Kısa sürede imalatını yapmış olduğumuz poşetler ortalama 10 gün içerisinde adresinize teslim edilmektedir. İmalat öncesinde firmamızı temsil edecek görsel klişe tasarım çalışması profesyonel ekiplerimiz tarafından yapılmakta ve onayınıza sunulmaktadır. Sizlerinde tasarıma onay vermesi ile üretime en hızlı şekilde başlanmaktadır.

Baskılı kargo poşeti kullanımı önceki yıllarda da bilinen bir uygulama iken 2019 - 2020  yılında en üst seviyesine çıkmıştır. Firmamıza gelen kargo poşeti talepleri son yıllardaki e ticaret sitelerinin yükselmesi ve online alışveriş sunan firma sayısının artması ile yükselmiştir. Hazırlığımızı son derece ciddi olarak yapmış olmakla beraber her talebe cevap verebilecek firma alt yapısına sahibiz, Baskılı kargo poşeti için ülkemizde her bölgeden yüzlerce müşteriye sahip firmayız.

Ülkemizde bilinen bir çok markanın kargo poşeti üreticisiyiz. Ufak büyük demeden her işletmenin kargo poşetleri taleplerini en hızlı şekilde karşılamaktayız. 1000 Adet minimum üretimden başlayıp çok daha yüksek kilolara kadar üretim kapasitemiz bulunmaktadır.

baskılı kargo poşeti

baskılı kargo poşeti imalatı

Baskılı Kargo Poşeti Yaptırın

Baskılı olarak kargo poşetlerini kullanmak zorunda değilsiniz. Ancak baskılı kargo poşeti kullanmanız için bir çok sebep vardır. Öncelikle firma kurumsal kimlik açısından baskısız bir poşet kalitesiz bir görünüm verebilir ve imaj açısından sorun yaratabilir. Baskılı olarak üretim yaptırmanız halinde poşet üzerinde bulunan firma logonumuz, firma adınız ve adres bilgileriniz ücretsiz reklam yapılması açısından da önemlidir. Yine bunun dışında baskı sayesinde poşet üzerinden gönderilen ürünle ilgili detay bilgiler, uyarıcı bilgiler bulundurabilirsiniz. Şeffaf kargo poşeti tercih etmeyecekseniz firma olarak önerimiz baskılı kargo poşetini tercih etmeniz yönündedir.

Baskı yaptırmayan işletmeler genelde maliyeteleri nedeni ile tercihe uzak bakabilir ancak firmamız minimum farklar ile baskı kolaylığı sunmaktadır. Kurumsal açıdan bakıldığında bu bedel çok büyük yük getirmeyecek aksine müşterinizin gözünde artı sağlayacaktır.

baskılı kargo poşeti

baskılı kargo poşeti imalatı

Baskılı Kargo Poşetleri Özellikleri

  • Bantlı özelliği bulunmakta olup güvenlik en yüksek oranda sağlanmıştır.
  • Dayanımı yüksek ve kolay yırtılır özelliği hiç bir poşetimizde bulunmaz
  • Ürün özelliklerinize göre küçük, orta, büyük ve battal boylarda üretim yapılmaktadır.
  • Baskılı, baskısız ve şeffaf kargo poşetleri modelleri firmamızca üretilir.

Kimler Baskılı Kargo Poşeti Yaptırmaktadır?

Ülkemizde hizmet verdiğimiz onlarca farklı sektör grubu bulunmaktadır. Ufak atölye şeklinde hizmet veren firmalara da kargo poşeti yaptığımız büyük ulusal ve uluslararası çalışan firmalara da baskılı kargo poşeti üretimi yapmaktayız. Yazımızda alışveriş firmaları, e-ticaret sitelerinden bahsettik ancak kurumsal şirketler de evrak gönderimleri için şirketlerine özel baskılı kargo poşeti yaptırmaktadır. Ufak hacimli her ürün için her sektör bizlere ulaşıp baskılı kargo poşeti yaptırabilir.

39 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor