Şeffaf Kargo Poşeti

Şeffaf kargo poşeti ihtiyacınız varsa kargo poşeti üretiminde ülkemizde en önde gelen firmamızdan çözüm üretebilirsiniz. Şeffaf model baskılı veya baskısız, cepli veya cepsiz çeşitlerde üretimimiz bulunmaktadır. Ürün özelliklerinize göre istediğiniz ebat ve ölçülerde üretim yapılabilmektedir. Bir çok poşet üretimi yapan fabrika da ajans genelde az adetli üretim yapmazken firmamız minimum alımlarda da sizlere üretim desteği vermektedir.

Baskılı Şeffaf Kargo Poşeti

Son yıllarda kargo poşeti kullanımı neredeyse 2 kat civarında artmış ve her yıl belirli ivmede yükselmektedir. Bunun başlıca nedenleri arasında online alışveriş sitelerinin sektörde sayısının artması diyebiliriz. Standart baskısız kargo poşeti kullanımı yerine daha kurumsal bir görünüm işteyen e ticaret firmaları kendilerine özel kargo poşetleri yaptırmaktadır. Baskılı şeffaf poşetler de poşetin her iki yönüne marka logonuzu, kargo hakkında bilgilendirmeler ve firma iletişim detaylarınız yer alabilmektedir. Şeffaf ürünlerde baskılı üretim yapılabildiği gibi talebinize göre baskısız imalat da yapılabilmektedir.

1000 Adet Şeffaf Kargo Poşeti Üretimi

Poşet imalatında birim fiyatların genelde minimuma indirilmesi için üretim sayısının yüksek olması gerekmektedir. Türkiye’de poşet üreticileri genelde bu doğrultuda hizmet vermektedir. Firmamız kargoposet.com sitemiz üzerinden müşterilerinden 1000 adet siparişlerde diğer firmaların aksine imalat yapma olacağı sunmaktadır. Bu adette alımı ancak hazır kargo poşeti ürünlerinde hemen al yöntemi ile bulabilirsiniz. Kargo poşeti imalatı yapan yerlerde 1000 adet baskılı şekilde üretim yaptırmanız oldukça zordur.

Ekonomik fiyatlarla bütçenizi sarsmadan firmamızdan şeffaf kargo poşeti talep edebilirsiniz. 0216 353 43 54 nolu sipariş hattımızdan hemen uzmanlarımıza ulaşabilir destek alabilirsiniz. Daha önce kargo poşeti yaptırmadıysanız firmamız içn klişe yapılması gerekecektir. Bunun için tasarım ekibimiz firmanız için en gün poşet tasarımını yapacak ve onayınıza sunacaktır.Author: Kargo Poşetleri
Poşet alımlarında üreticiden alım yapmak oldukça kârlı ve avantajlıdır. Kargo poşeti alımlarınızıda fabrikamızdan yapın çok uygun fiyatlar ödeyin. Sdf bünyesinde Kargo poşeti üretimimiz bulunmakta olup Türkiye' de her noktaya gönderim yapmaktayız.

2 yorum

  • Canan Korkmaz

    Merhaba kolay gelsin. Ben ön şeffaf kargo poşeti istiyorum. İnternetten çanta satışı yapmaktayız kalitesi sağlam poşet olması gerekiyor ki ürünüm zarar görmesin. Bana 35×45
    40×50 ölçülerde fiyat verirseniz sevinirim.

    İyi çalışmalar.

  • Melih

    35×45 ölçüde şeffaf kargo poşeti fiyat verebilirmisiniz adet fiyatı

Bir cevap yazın