havalı kargo poşeti

Havalı Kargo Poşeti

Havalı kargo poşeti kullanımı ülkemizde her ne kadar az olsa da bazı firmalar bu ürün ile daha korunaklı halde teslimat sağlamak amacı ile kullanmaktadır. Kargo poşeti konusnda bir çok farklı modelde üretim yapan firmamız sizlerden gelen istek ve taleplere göre farklı ürünlerde imalat da yapabilmektedir. Hediyelik eşya, elektronik ürünler ve online satış firmaların tercih ettiği poşet türlerinden biridir.

Havalı Kargo Poşeti Kullanımı

Poşetin kullanımı için ürünlerin içine konulmasından önce ufak bir el pompası ile şişirilmesi gerekmektedir. Havalı kargo poşeti içindeki hava ortalama 1 yılı bulan sürede içinde kalabilmektedir. Buda poşetin ne kadar koruyucu olduğunu göstermektedir. Şişirme esnasında geçen süre 10 saniyeden fazla değildir. Poşetin üzerine baskı yapılması mümkünüdür. Firma logonuz yada istediğiniz ürün tanıtımı poşet üzerine baskı ile oluşturulmaktadır. Değerli ve kırılması kolay ürünlerde havalı kargo poşeti tam koruma yapmak ve hasarsız bir gönderi sağlamak mümkündür. Tüketicilerin bazıları ürünlerin teslimatında yıpranmış, kırılmış ve hasar aldığı şikayetlerini iletmektedir. Eğer kargolanan üründe kırılma özelliği kolaysa havalı poşetlerin kullanımı gerekmektedir.

Kargo Poşeti Siparişi

Havalı kargo poşeti için standart bir imalat ve üretim bulunmamaktadır. Tamamen sizlerden gelen teklif ve istelere göre imalat yapılabilmektedir. Konu hakkında sitemizdeki iletişim numaralarından firma uzmanlarımızla görüşmeniz gerekmektedir. Tüm kargo poşeti ürünlerinde isteğinize özel çözümler üretmeye devam ediyoruz. Hem uygun fiyatlarımız hemde kaliteli kargo poşeti ürünlerimizle online alışveriş siteleri, firmalar, kurum ve kuruluşlara hizmet veriyoruz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir