Yapışkanlı Kargo Poşeti

Yapışkanlı kargo poşeti istenilen boy ve özelliklerde 1000 adetten başlamak üzere firmamız imalatında yapılmaktadır. Kargo şirketleri, online alışveriş sitelerinin en çok kullanmış olduğu kargo poşeti ürünleridir. Yapışkanlı poşetlerin kullanılmasında ve tercih edilmesindeki en önemli etkenler, poşet içerisine konulacak ürünlerin su geçirmemesi, açılmaması, kısacası daha korunaklı olması içindir. Firmamız ihtiyacınıza uygun poşet üretimi yaptığı gibi standart kargo poşetleri içinde ülkemizde oldukça fazla sayıda çözüm ortaklığı sunduğu kargo firması ve özel şirket bulunmaktadır.

Baskılı Kargo Poşeti

Standart poşet, bantlı kargo poşeti ve yapışkanlı kargo poşeti dahil bir çok üründe baskı kolaylığı sunmaktayız. Poşetlerin üzerinden dilerseniz gönderi bilgileri, firma logonuz yada istediğiniz farklı bir reklam baskısı yapılabilmektedir. Baskı kalitesi üretim esnasında yapılmakta olup işlemi yine kendi firmamız yapmaktadır. Baskılarda kalite son derece önemlidir. Bir çok kargo poşeti imalatçısı baskı çözümlerini harici olarak halleder ancak sürekli sorunlar yaşanır. Renk solması renk kayması gibi sorunlar sürekli yaşanır.

Kargo Poşeti İmalatı

Kargo poşetleri için hazır ürünler piyasa çokça bulunmaktadır ancak kurumsal yapıya genelde bu tür poşetler uygun olmayacaktır. Baskısız yada hazır standart baskılı kargo poşetleri yerine kendi firmanıza özgün uygun fiyatlarla yapışkanlı kargo poşeti imalatı yaptırabilirsiniz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun bizlere ulaşıp kargo poşeti talep edebilir ve üretim isteyebilirsiniz. İstediğiniz özelliklerin hepsini barındıracak kaliteli ve uygun fiyatlı poşetler için hemen bizlere ulaşın.

 

 Author: Kargo Poşetleri
Poşet alımlarında üreticiden alım yapmak oldukça kârlı ve avantajlıdır. Kargo poşeti alımlarınızıda fabrikamızdan yapın çok uygun fiyatlar ödeyin. Sdf bünyesinde Kargo poşeti üretimimiz bulunmakta olup Türkiye' de her noktaya gönderim yapmaktayız.

Bir cevap yazın