Yapışkanlı Kargo Poşeti

Yapışkanlı Kargo Poşeti İmalatçısı

Size Özel Ebat Yapışkanlı Kargo Poşeti İmalatı

Yapışkanlı kargo poşeti istenilen boy ve özelliklerde 1000 adetten başlamak üzere firmamız imalatında yapılmaktadır. Kargo şirketleri, online alışveriş sitelerinin en çok kullanmış olduğu kargo poşeti ürünleridir. Yapışkanlı poşetlerin kullanılmasında ve tercih edilmesindeki en önemli etkenler, poşet içerisine konulacak ürünlerin su geçirmemesi, açılmaması, kısacası daha korunaklı olması içindir. Firmamız ihtiyacınıza uygun poşet üretimi yaptığı gibi standart kargo poşetleri içinde ülkemizde oldukça fazla sayıda çözüm ortaklığı sunduğu kargo firması ve özel şirket bulunmaktadır.

 

Açıklama

Kargo poşetleri ürünlerimiz ortalama 10 gün içinde imalatı tamamlanan ve siparişin gönderime hazır olduğu ürünlerdir. istanbul başta olmak üzere ülkemizde her noktaya ürün gönderimi yapmaktayız. Yapışkanlı kargo poşeti için istediğiniz ebatlarıda ve adetleri belirtmeniz halinde tarafınıza net teslimat süreleri bildirilecektir.

Baskılı Yapışkanlı Kargo Poşeti

Standart poşet, bantlı kargo poşeti ve yapışkanlı kargo poşeti dahil bir çok üründe baskı kolaylığı sunmaktayız. Poşetlerin üzerinden dilerseniz gönderi bilgileri, firma logonuz yada istediğiniz farklı bir reklam baskısı yapılabilmektedir. Baskı kalitesi üretim esnasında yapılmakta olup işlemi yine kendi firmamız yapmaktadır. Baskılarda kalite son derece önemlidir. Bir çok kargo poşeti imalatçısı baskı çözümlerini harici olarak halleder ancak sürekli sorunlar yaşanır. Renk solması renk kayması gibi sorunlar sürekli yaşanır.

Gönderilerin özelliğine göre firmaların veya kurumların yapışkanlı kargo poşeti ihtiyacı olabilmektedir. Firmamız istediğiniz baskı kalitesinde, küçük, orta veya büyük boylarda yada istediğiniz özel ebatlarda kargo poşeti imalatı yapabilmektedir. Ülke genelinde bir çok markanın ve firmanın kargo poşetlerinin üretimini üstlenen firmamızdan yüksek kalitede poşet imalatı hizmeti alırsınız.

Yapışkanlı Kargo Poşeti Siparişi : 0532 231 08 19 Gsm : 0533 142 78 08
yapışkanlı kargo poşeti imalatı

Yapışkanlı Kargo Poşeti İmalatı

Kargo poşetleri için hazır ürünler piyasa çokça bulunmaktadır ancak kurumsal yapıya genelde bu tür poşetler uygun olmayacaktır. Baskısız yada hazır standart baskılı kargo poşetleri yerine kendi firmanıza özgün uygun fiyatlarla yapışkanlı kargo poşeti imalatı yaptırabilirsiniz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun bizlere ulaşıp kargo poşeti talep edebilir ve üretim isteyebilirsiniz. İstediğiniz özelliklerin hepsini barındıracak kaliteli ve uygun fiyatlı poşetler için hemen bizlere ulaşın.

Poşet imalatı sıradan bir iş olmayıp merdiven altı yerlerden hizmet kesinlikle almayınız. Poşetin kalitesiz olması müşterilerinize gözünde sizlerin imajını oldukça kötü etkileyebilir. Ürünlerin gönderimi sırasında sorunlar yaşanabilir. Doğru firma ile çalışın sorunsuz uzun yıllar hizmet alın. Firmamız kargo poşetleri üreticisi olarak bir çok ünlü markanın olduğu kadar sayısız kobi işletmeninde kargo poşetleri üreticisi konumundadır.

yapışkanlı kargo poşeti fiyatları

Yapışkanlı Kargo Poşeti Özellikleri

Yapışkanlı kargo poşetleri, üzerinde yapışkan bant bulunan ve kolayca kapatılabilen ambalaj çeşitlerindendir. Bu poşetler, gönderileri hızlı ve pratik bir şekilde paketlemek için tercih edilir. Yapışkanlı kargo poşetleri, ağırlığı düşük ve genellikle kırılgan olmayan ürünlerin gönderilmesinde kullanılır.

Yapışkanlı kargo poşetlerinin bazı özellikleri şunlardır:

  1. Yapışkan Bant: Poşetin üst kısmında veya kapağında yer alan yapışkan bant, poşeti kolayca kapatmanıza ve güvenli bir şekilde mühürlemenize olanak sağlar.
  2. Koruyucu Özellikler: Yapışkanlı kargo poşetleri, suya dayanıklı veya çizilmelere karşı dayanıklı özelliklere sahip olabilir, böylece içerideki ürünleri dış etkenlerden korur.
  3. Farklı Boyutlar: Farklı ebatlarda yapışkanlı kargo poşetleri bulabilirsiniz. Böylece gönderdiğiniz ürünlerin boyutuna uygun olanı seçebilirsiniz.
  4. Şeffaf veya Opak: Bazı yapışkanlı kargo poşetleri şeffafdır, böylece içerik kolayca görülebilir. Diğerleri ise opaktır ve içeriğin dışarıdan görünmesini engeller.
  5. Geri Dönüşümlü Malzemeler: Çevre dostu seçenekler olarak, geri dönüşümlü malzemelerden üretilen yapışkanlı kargo poşetleri de bulunmaktadır.

Yapışkanlı kargo poşetlerini, ofis malzemeleri satan mağazalardan, ambalaj malzemeleri tedarikçilerinden veya çevrim içi alışveriş platformlarından temin edebilirsiniz. Gönderi yapacağınız ürünün boyutlarına uygun olan ve ihtiyacınızı karşılayacak bir yapışkanlı kargo poşeti seçmeyi unutmayın.

Toptan Yapışkanlı Kargo Poşeti 0532 231 08 19

Yapışkanlı Kargo Poşeti Fiyatları

Kargo poşeti imalatı yaparken hammadde kullanımında 1.sınıf tercihler yapıyoruz. Dayanımı yüksek, baskıya en uyumlu üretim sağlıyoruz. Yapışkanlı kargo poşeti fiyatları için sizlere minimum seviyede teklif sunuyoruz. 1000 adet minimum üretim sayısı ile hizmet veren firmamız adet sayısı arttıkça kilogram fiyatlarından indirime gitmektedir. Lütfen yaptırmak istediğiniz yapışkanlı poşetlerin özelliklerini ve adet sayılarını bizlere iletiniz.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Yapışkanlı Kargo Poşeti” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir