battal boy kargo poşeti

Battal Boy Kargo Poşeti

Klasik veya özel tasarım Battal boy kargo poşeti imalatını ülke genelinde her firma ve kurum için yapabilmekteyiz. İstediğiniz bütün özellikleri üzerinde barındıracak şeklde kişiye ve firmalara özel imalat sağlayabilmekteyiz. Kargo poşeti imalatçıları bulmak her bölge ve ilimizde pek mümkün değildir. Bizler ise uzun snelerdir bir çok bölgeden firma, kurum, kuruluş, marka ve e-ticaret platformlarına kargo poşet üretimi yapmaktayız.

Battal Ebat Kargo Poşeti

Bildiğiniz üzere kargo poşetlerinde 4 farklı boy ürün grubu bulunmaktadır. Ufak boy kargo poşeti, Orta boy, Büyük boy ve Battal boy kargo poşeti ürünleridir. Genelde battal boylarda 40cmx50cm den başlayarak farklı ebatlarda kullanım bulunmaktadır. Micron kalınlığıda ortalam 10-12 micron civarındadır. Poşetin üretimi öncesinde eni, kapak bölümü, alt körük kısmı hakkında net bilgilendirme yapılır. Poşetin içinde genel gönderimi yapılacak ürünler ebatların netleşmesinde çok önemlidir. Uzmanlarımız bütün ürün gruplarını kapsayacak ve sorunsuz bir kullanıcı deneyimi sağlayacak poşetlerin üretimini sizlere eksiksiz sağlayacaktır.

Toptan Battal Boy Kargo Poşeti İmalatı

Firmamız işletlerin kargo poşeti çözümlerinde kendi imalat ve üretiminden çözümler sunar. Bu nedenle adetli alımlar yerine firmamız toptan poşet üretiminde son derece fazla avantaj sunar. Battal boy kargo poşeti içinde minimum 1000 adet ve üzerinden imalat yapmaktadır. Çok daha yüksek alımlarda maliyet birim fiyatlarda çok daha uygun olmaktadır. Bantlı kargo poşet, şeffaf kargo poşeti, baskılı ve baskısız kargo poşeti, cepli kargo poşetlerinin tümünde toptan imalatımız bulunmaktadır.

Baskılı Battal Boy Kargo Poşetleri

Battal boy kargo poşeti üretimimizde bir çok detay bulunur. Poşetlerin üzerine ister fotoğraf baskısı yada farklı metin baskıları isteyebilirsiniz. Tek renk yada maksimum renk çalışmaları yapabilmekteyiz. Özel bantlı kargo poşetleri yapabildiğimiz gibi yırtılarak açılan poşet üretimide yapmaktayız.

Kargo poşetlerini amacı oldukça farklıdır. Kimileri değerli değersiz evrak kargolamak için kullanabildiği gibi kimileri içinde ürün ve malzeme gönderimide yapmaktadır. Evrak poşeti yada nakliye poşeti için firmanızın ihtiyacı dahilinde en iyi çözümleri sizlere sunabilmekteyiz. Battal boy kargo poşeti için hemen bizlere ulaşabilir ve teknik personelimizden daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir