Cepli Kargo Poşeti

Baskılı Cepli Kargo Poşeti

Hazır, baskısız poşet kullanmak yerine firmamıza özel baskılı cepli kargo poşeti imalatı yaptırabilirsiniz. Üretimini yapmış olduğumuz tüm poşet ürünlerimiz oldukça dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Poşetlerimiz arasında şeffaf ürünler, renkli rensiz poşetler, yapışkanlı modeller, bantlı ve fermuarlı poşet ürünleride bulunmaktadır. Ürün tipine göre özel üretim sağlamaktayız.

Baskısız Cepli Kargo Poşeti

Hemen al denilen kargo poşeti ürünleri arasında yer almaktadır. Poşet üzerinden standart bilgilendirme yazıları bulunabileceği gibi tamamen yazısız ve baskısız ürünlerde bulunmaktadır. Baskısız cepli poşetler için yine bantlı ve bantsız, yapışkanlı veya yapışkansız ürünlerde bulunmaktadır. Son yıllardaki artan e-ticaret hacmi nedeni ile firmalara özel poşet çeşitleri geliştirmeye ve imalatını yapmaya devam ediyoruz.

Cepli kargo poşeti ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi ve fiyatlar için 0532 231 08 19 nolu çağrı merkezinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Açıklama

Güvenli ürün taşımacılığı bir çok yöntem bulunmaktadır. Bunlardan biride cepli kargo poşeti ürünleridir. Cepli kargo poşetlerinde ürüne ait fatura veya irsaliyenin poşetin ön yüzüne eklenen bir cep sayesinde muhafazası mümkündür. Müşteriniz ürünü henüz açmadan fatura bilgisine bu bölümünden ulaşabilmektedir. Firmamız Cepli kargo poşeti imalatını 1000 adetten başlamak üzere imalata alabilmekte ve en uygun fiyatlarla sizlere ulaştırmaktadır.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Cepli Kargo Poşeti” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir