özel üretim kargo poşeti

Özel Üretim Kargo Poşeti

Üretici firmamız hazır poşet gurupları yanında firma, şirket, kurum ve kuruluşlara özel üretim kargo poşeti imalatı da yapmaktadır. Günümüzde artan alışveriş ve teslimat sayısı fazlalığı nedeni ile kargo poşetleri büyük önem arz etmektedir. Sürekli artan bu poşet talebine standart ve kişiye özel kargo poşeti imalatımızla çözüm sunuyoruz. İstenilen ölçülerde, talep edilen baskı ve renklerde en iyi kalitede üretim yapıyoruz.

Özel Baskılı Kargo Poşeti

Firmalar, şirketler eticaret siteleri gönderilerini genelde firma ve marka logoları baskılı halde kargolamak ister. Kimi zaman kargo poşeti üzerinde farklı kampanya duyuruları, kimi zaman kişiye verilen değeri belirten özel metinler yada çok daha resmi görseller bulundurmak isterler. Özel üretim kargo poşeti imalatımızda baskısız kargo poşet yaptığımız gibi istenilen görsel çalışmasında baskılı kargo poşeti imalatıda yapmaktayız. Ufak boy, orta boy kargo poşeti ve büyük ile battal boylarda üretim yapabilmekteyiz.

Özel Ebatlarda Kargo Poşetleri

A4 boyutunda kargo poşeti her ne kadar en çok tercih edilen ebatlarda kullanım olsa da poşet içerisinde tercih edilecek ürün hacmine göre ebatlar farklılaşabilir. Firmamız ambalaj ve poşet ürünlerinin tümünün imalatında özel ölçü çalışabilmektedir. Sizler içinde özel üretim kargo poşeti ebatlarında dilediğiniz boylarda imalat yapıyoruz. Poşetin basıma geçmeden ki son halini uzmanlarımız hazırlayı tarafınıza gönderecek olup onay vermeniz halinde baskıya geçilecektir. Tek yapılması gereken ekibimizle hemen irtibata geçmenizdir.

Firmanıza En Uygun Kargo Poşeti İmalatı

Özel kargo poşeti için sadece bir kaç adet yada bir kaç modelde çalışma yapmayız. Tasarım ekibimiz firmaların isteklerine göre her zaman farkını yansıtmakta ve özgün tasarımlar ortaya çıkarmaktadır. Kargo poşet fabrikamız ve teknik tasarım ekibimizin kalitesi yanında üretimdeki kalitemizde tüm ürünlerimizde farkını belli etmektedir. Bizlerden fiyat teklifi almadan kesinlikle kargo poşeti batırmayınız. Bizlere ulaşan müşterilerimize aynı gün içerisinde teklif formumuzu ulaştırabilmekteyiz.

İster ufak işletme yada mağaza veyahut firma yada e-ticaret platformu olun sizin için en iyisini sağlayacağımızdan şüpheniz olmasın. Türkiye geneliden özel üretim kargo poşeti imalatı yaptığımız onlarca firma ve markadan biri de sizler olabilirsiniz.

1 Yorum

  • duuya

    100adet almak istiyorum mümkünmü

  • Bir Yorum Yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir