mat siyah kargo poşeti

Mat Siyah Kargo Poşeti

Mat Siyah Kargo Poşeti İmalat

Size Özel Ebat ve Çeşitlerde Mat Siyah Kargo Poşeti

Mat Siyah Kargo Poşeti imalatını en uygun fiyatlarla yapıyoruz. Minimum baskılı yada baskısız 1000 adet üzerinden sipariş alıyoruz. Kargo poşeti üretimi konusunda ülke çapında çalışmaktayız. Tüm iş yerlerine, alışveriş e ticaret firmalarına, kamu firmaları ve belediyelere özel imalat yapmaktayız. Kargo poşeti yaptırmak istiyorsanız Mat Siyah ve Diğer tüm renklerde sizlere en kalitelisini sunuyoruz.

Mat siyah kargo poşetleri, şık ve profesyonel bir görünüm sağlayan popüler bir seçenektir. Genellikle özellikle e-ticaret firmaları tarafından tercih edilir çünkü gönderileri estetik ve modern bir şekilde sunma imkanı verir. Mat siyah rengi, ürünleri güvenli bir şekilde saklamak için idealdir ve görsel olarak da dikkat çekici bir ambalaj seçeneğidir.

Mat siyah kargo poşetleri, farklı boyutlarda ve kalınlıklarda bulunabilir. Hassas ve kırılgan ürünlerin korunması için hava kabarcıkları veya köpük dolgusu ile desteklenmiş modelleri de mevcuttur.

Mat Siyah Kargo Poşeti İmalatı

mat siyah kargo poşeti

Hazır kargo poşeti kullanmak yerine özel kargo poşeti üretimi yaptırabilirsiniz. Poşetlerin istenilen ebatlarda yapılması, yapışkanlı, bantlı, fermuarlı, şeffaf, cepli modellerde olması sizin isteğine göre belirlenir. Kargo poşetinin ister tek tarafına isterseniz de iki yüzüne baskı yapılabilmektedir. İmalattan satın alacağınız tüm poşetler özel makinelerimizde birinci sınıf malzeme ile yapılmakta olup firesi ve kalite kontrolü yapılmış şekilde sizlere teslim edilir.

Mat kargo poşeti teknik detayları ve fiyatları hakkında bilgi almak için Tel : 0532 231 08 19 ve Gsm : 0533 142 78 08 nolu hatlarımızdan uzmanımız ile görüşebilirsiniz.

Toptan Mat Siyah Kargo Poşeti

Firmamızda baskılı poşet üretimi 50 kg ve 100 kg olarak yapılıyor olsa da kargo poşetleri için genelde adetli çalışma yapmaktayız. Minimum adet imalatımız 1000’dir. Bunun altında sipariş kabulü yapmıyoruz. Yüksek adetli ve kilolu toptan kargo poşeti alımlarımız için bizlere ulaşarak fiyat teklifi alınız.

Mat Siyah Kargo Poşeti Sipariş 0532 231 08 19

İlk defa kargo poşeti yaptırıyorsanız klişe çalışması gerekmektedir. Özel tasarım ekibimiz tarafından ön çalışma yapılır ve mail adresinize onayınıza gönderilir. Onay vermeniz halinde poşetin basım işlemine geçilir ve en kısa sürede adresinize teslimatı firmamız tarafından yapılır.

Unutmayın ki mat siyah kargo poşetlerinin boyut ve miktarları farklılık gösterebilir, bu nedenle ihtiyacınıza göre uygun ölçüde bir seçim yapmanız önemlidir.

Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir