İzmir Kargo Poşeti

Kargo ve Kurye firmalarının yanı sıra günümüzde artık firmalarında Kargo poşetlerine ihtiyacı bulunmaktadır. Bir çok ürün satışı yapan firma paketleme işini bünyesinde yapmaktadır. İzmir Kargo Poşeti firması olarak online ürün satışı yapan veya farklı pazarlama yöntemi bulunan firma ve şirketlere özel Kargo poşetleri üretmektedir. İstediğiniz tüm özelliklerde bantlı, yapışkanlı poşetleri en uygun fiyatlar ile sizlere sunmaktayız.

İzmir de Toptan Kargo Poşeti

Ülkemizde büyük şehirlerde alışveriş oldukça fazla hacimdedir. Bu nedenle online alışveriş sitelerinin de merkezleri bu illerde bulunmaktadır. Firmamız 3 büyük il için em hızlı poşet üretim olacağını sunmaktadır. İzmir Kargo Poşeti için tamamen sizlere özgün tasarımlarda farklı ebat ve ölçülerde poşet üretebilmekteyiz. Yoğun tüketimi bulunan firmaların toptan olarak alım yapmasını önermekteyiz. Az adetli alımlarda genelde firmaya özel baskı yerine hazır kargo poşetleri tercih edilmektedir. Ancak yüksek kilodaki alımlarda ise fiyatlar oldukça düşmektedir.

İzmir Tüm ilçelerinden kargo poşeti alımı için bizlere ulaşabilir ve özel fiyat teklifi alabilirsiniz. 10 Kg Poşet satışı olanağımız da bulunmakta olup daha yüksek alımlarda birim fiyatlarda ciddi indirim olmaktadır. Farklı renk seçimleri, poşet üzerinde firma logonuz ve istediğiniz görsel çalışması yapılabilmektedir.

 Author: Kargo Poşetleri
Poşet alımlarında üreticiden alım yapmak oldukça kârlı ve avantajlıdır. Kargo poşeti alımlarınızıda fabrikamızdan yapın çok uygun fiyatlar ödeyin. Sdf bünyesinde Kargo poşeti üretimimiz bulunmakta olup Türkiye' de her noktaya gönderim yapmaktayız.

Bir cevap yazın