Kargo Poşetleri

Bir çok kurum ambalaj ve poşet kullanımında güvenlikli olanları tercih edebilmektedir. Kargo poşetleri olarak bilinen ve kullanılan bu modellerde ülkemizde bilinenin aksine sadece kargo ve kurye firmaları tarafından değil bir çok farklı alanda oldukça fazla sayıda kullanılmaktadır. Bir çok eğitim kurumu ve üniversitelerde sınav poşetleri içinde kullanılmakta olup, banka iletileri, kurumsal şirketlerin gizlilik gerektiren evrak ve dostlarının gönderiminde de tercih edilmektedir.

İmalattan Kargo Poşetleri

Bir çok ambalaj ürünü satan yer bulabilirsiniz ancak bir çoğunda ciddi maliyetler karşınıza çıkacaktır. Firmamız Kargo poşeti için ülke genelinde gönderim yapan aynı zamanda üretici firma konumundadır. İstediğiniz tüm özellikleri barındıra kargo poşetlerimiz en yüksek dayanıklılıkta ve kaliteli baskı ile üretilmektedir. LDPE, MDPE, HDPE hammaddelerinde üretilen poşetlerimiz siyah beyaz ana renkler dışında isteğinize göre farklı renklerde de üretimi yapılabilmektedir.

Kargo Poşetleri İlave Ek Özellikleri

Eğer Kargo poşeti yaptırmaya karar verecekseniz ilave eklemek istediklerinizde olacaktır. Bunlardan bazılarını sıralamak gerekirse şunlardır.

  • Güvenlik numarası :  Her kargo poşeti üretinde belirli bir numaradan başlayan seri takip numaraları güvenlik için ekletmek isteyebilirsiniz.
  • Şeffaf cep : Poşet ön kısmında ilave olarak şeffaf görünür bir bölüm ekletebilirsiniz.
  • Açılmayan bant : Bir çok talepte açılmayan bant kullanımı en çok talep gören modellerdir.
  • 8 renge kadar baskı : Standart baskı dışında talebinize göre farklı renklerde çalışma yapabilmekteyiz.