Özel Şeffaf Kargo Poşeti ( Baskılı-Baskısız)

Ufak, orta veya büyük boylarda istenilen adetlerde şeffaf kargo poşeti imalatını yapabilmekteyiz. Bizlere ulaşarak poşetlerinizde istediğiniz özellikleri belirtin sizin için hemen üretime başlayalım.

Şeffaf Kargo Poşeti Siparişi : 0532 231 08 19 Gsm : 0533 142 78 08

Açıklama

Türkiye’nin her yerinden ve her sektörden şeffaf kargo poşeti siparişi almaktayız. İstediğiniz ebatlarda ve istenilen sayıda imalat yapmaktayız. Poşet üzerinde kullanılması düşünülen baskılar hakkında, ölçü ve diğer teknik detayları lütfen bizlere ulaşarak iletiniz.

Gönderi cinsine göre bir çok firma şeffaf kargo poşeti kullanımı tercih edebilmektedir. Poşet fabrikamızda istediğiniz büyüklükte ve ebatlarda üretim ve imalat yapılabilmektedir. Poşetin içindeki malzemenin kolayca görülebileceği bu poşetlerde hem ufak boyutlu ürün gönderimleri hemde koli tarzında gönderimler yapılabilmektedir. Kırılacak türdeki gönderilerde de daha hassas bir nakliye için şeffaf poşetler tercih edilebilmektedir.

Şeffaf kargo poşeti ihtiyacınız varsa kargo poşeti üretiminde ülkemizde en önde gelen firmamızdan çözüm üretebilirsiniz. Şeffaf model baskılı veya baskısız, cepli veya cepsiz çeşitlerde üretimimiz bulunmaktadır. Ürün özelliklerinize göre istediğiniz ebat ve ölçülerde üretim yapılabilmektedir.

Şeffaf Kargo Poşeti
Şeffaf Kargo Poşeti

Baskılı Şeffaf Kargo Poşeti

Son yıllarda kargo poşeti kullanımı neredeyse 2 kat civarında artmış ve her yıl belirli ivmede yükselmektedir. Bunun başlıca nedenleri arasında online alışveriş sitelerinin sektörde sayısının artması diyebiliriz. Standart baskısız kargo poşeti kullanımı yerine daha kurumsal bir görünüm işteyen e ticaret firmaları kendilerine özel kargo poşetleri yaptırmaktadır. Baskılı şeffaf poşetler de poşetin her iki yönüne marka logonuzu, kargo hakkında bilgilendirmeler ve firma iletişim detaylarınız yer alabilmektedir. Şeffaf ürünlerde baskılı üretim yapılabildiği gibi talebinize göre baskısız imalat da yapılabilmektedir.

Marka imajınız sizin için önemliyse müşteriye ulaşan ilk anınız poşetler olduğunu unutmayınız. Sıradan, kalitesiz bir poşetle ürünlerinizin müşterilerinize ulaşmasına izin vermeyin. Son derece uygun fiyatlarla firmanıza, markanıza özel kargo poşetini hemen kolayca yaptırabilirsiniz.

şeffaf kargo poşeti yapanlar

Şeffaf Kargo Poşeti Yapanlar

Şeffaf Kargo poşeti yapanlar arayışınız varsa poşet fabrikamızdan Türkiye’nin dört bir yanına teslimat yapılmaktadır. Nerede olursanız lun bizlere ulaşarak imalata hemen başlatabilirsiniz. Şeffaf kargo poşeti için ortalama teslimat süreleri 10-11 gün civarındadır. İstediğiniz adet ve baskı çeşitliliğine göre süre her ne kadar değişkenlik göstersede firmamız tüm müşterilerine kalitesinden taviz vermeden en kısa sürede teslimat yapmaktadır.

Poşet imalatı öncesinde firmamız tarafından size özel klişe-tasarım çalışması yapılmaktadır. Yapılan tasarım model sizin onayınıza sunulmakta ve onayınız dahilinde imalata başlanmaktadır. Poşetin üzerinde dijital baskı, farklı renk tercihleri, logo ve fotoğraf kullanımları talebe göre yapılmaktadır. Fiyatlarımız imalatçı olmamız nedeni ile son derece uygundur. Mutlaka uzman ekibimizden fiyat teklifinizi isteyiniz.

1000 Adet Şeffaf Kargo Poşeti Üretimi

Poşet imalatında birim fiyatların genelde minimuma indirilmesi için üretim sayısının yüksek olması gerekmektedir. Türkiye’de poşet üreticileri genelde bu doğrultuda hizmet vermektedir. Firmamız kargoposet.com sitemiz üzerinden müşterilerinden 1000 adet siparişlerde diğer firmaların aksine imalat yapma olacağı sunmaktadır. Bu adette alımı ancak hazır kargo poşeti ürünlerinde hemen al yöntemi ile bulabilirsiniz. Kargo poşeti imalatı yapan yerlerde 1000 adet baskılı şekilde üretim yaptırmanız oldukça zordur.

Ekonomik fiyatlarla bütçenizi sarsmadan firmamızdan şeffaf kargo poşeti talep edebilirsiniz. 0532 231 08 19 nolu sipariş hattımızdan hemen uzmanlarımıza ulaşabilir destek alabilirsiniz. Daha önce kargo poşeti yaptırmadıysanız firmamız içn klişe yapılması gerekecektir. Bunun için tasarım ekibimiz firmanız için en gün poşet tasarımını yapacak ve onayınıza sunacaktır.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Özel Şeffaf Kargo Poşeti ( Baskılı-Baskısız)” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir